Üç nesildir aynı anlayışla devam eden üretim öykümüz ve bitkilerle olan serüvenimiz günümüzden tam 70 sene önce dedemiz Hasan Kınacı’nın Isparta’da gül yetiştirmesiyle başladı.

Dedemiz Hasan Kınacı, gerçek gül yağını tüketiciyle buluşturma hayali ile 1985 yılında Isparta’da Sebat Gül Yağı Fabrikasını kurdu. Fabrikamızın ismiyle müsemma biz o günden beri büyük bir azim ve kararlılıkla, çıktığımız yolda rotamızı değiştirmeden tüketicimize en doğru şekilde ürettiğimiz, kalitesinden emin olduğumuz ürünlerimizi ulaştırdık ve her yeni gün ürün gamımıza yeni ürünler ekleyerek de tüketicimizle buluşmaya devam ediyoruz.

Şirketimiz Sebat sahip olduğu markalarla; GÜLHANE, EGLANTINE ve KNC ile bugünkü formuna, dede Hasan Kınacı’nın torunları; Hasan Ali Kınacı, Dr. Süleyman Kınacı ve her biri alanında uzman ekiplerimizle ulaşmıştır. Sebat ailesi; Bulgaristan,  Pakistan ve Türkiye’de, 10.000 dekar arazide uzman ekiplerle yetiştirdiği tıbbi ve aromatik bitkileri yine kendine ait fabrikalarda en doğru yöntemlerle ve katkısız olarak bitkilerin ve tohumların yağlarını çıkarıyor. %100 saf ve doğal olarak ürettiğimiz yağlarımızı, Eglantine ve KNC markaları ile dünya genelinde, beş kıtada pek çok ülkeye ihraç ediyoruz. Kaliteli üretim anlayışımız ve üç nesildir bitkilerle geçirdiğimiz mesaimiz bizi, dünyada sektör lideri yaptı.


 

Ailemizin kıymetli ferdi, Bilge Kınacı’nın, 2018 yılında Sebat bünyesinde işe başlaması ile bir kadının bilgeliği, zarafeti ve inceliğiyle yepyeni bir marka oluşturuldu. Bilge Kınacı, ülkemiz insanlarının, kaliteli ürünü uygun fiyata alabilmesi için merkezi Isparta’da bulunan şirketimizin bu topraklara borcu mahiyetindeki, GÜLHANE markasını hayata geçirdi.

Dedemizden kalan üretim anlayışı mirasımız üç nesildir aynı şekilde devam ediyor. Sebat, “sözünden ve kararından dönmemek, bir işi sonuna kadar sürdürmek” demek. Sebat ailesi olarak, tarlamızda yetişen her bir bitkinin, tüketiciyle buluştuğu ana kadar üretimin içindeyiz. Biz ne sözümüzden döneriz, ne de bir işi yarıda bırakırız ve bizim üretim öykümüzün asıl teması, hep en iyisini hak eden insanlarımıza her daim en kaliteli ürünü ulaştırmaktır. Tam da bu noktadan yola çıkarak, ülkemizin bitki alanında en deneyimli uzmanlarıyla, ar-ge çalışmalarımızı yürütüyoruz. Uzman kadromuz; Gülhane için üretilen her ürünün kalite analizlerini, bileşen analizlerini son teknolojideki laboratuvarlarımızda yapıyorlar ve bu analizleri de sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Gülhane’nin özeti; her aşamasında uzmanlık, tecrübe ve kalite…